Nasze zajęcia

PRUSZKOWIACY – GRUPY SZKOLNE

Z jednej strony „Pruszkowiacy” to 40 lat istnienia zespołu, niezliczone koncerty
w Polsce i na całym świecie, folklor kilkunastu regionów z kraju i z zagranicy. A z drugiej strony „Pruszkowiacy” to zabawa, przyjaźnie i wspaniale spędzony czas podczas wspólnego tańca i śpiewu. To niezapomniane chwile, radość koncertowania i wiele ciekawych wydarzeń organizowanych przez Zespół.

Zajęcia odbywają się w czterech grupach taneczno-wokalnych, dwa razy w tygodniu od poniedziałku do czwartku. 
Cena: 120 zł za miesiąc.

———————————————————————————————————

PRUSZKOWIACY – GRUPA DOROSŁA

Grupa składająca się z dorosłych, najbardziej doświadczonych tancerzy Zespołu. Na koncertach prezentuje folklor z różnych stron Polski, a także m.in. tąńce młodawskie. To wieloletni tancerze „Pruszkowiaków”, a także byli uczestnicy innych zespołów. 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – wtorek i czwartek. 
Cena: 50 zł za miesiąc.

———————————————————————————————————

WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH

„Klepany”,„mietlorz”, „przepióreczka”, to nazwy zabaw ludowych dla dzieci. Do tego polki, krakowiaczki i walczyki. Dziecięce grupy warsztatowe zapraszają na połączone zajęcia z tańca, śpiewu, rytmiki i tradycji ludowej.  Zajęcia wprowadzają dzieci w cudowny świat muzyki tańca i sztuki ludowej. Warsztaty nie tylko dadzą szansę rozwinąć zdolności artystyczne, ale także możliwość poznania bogatej kultury i tradycji polskiego folkloru.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu – środa. 
Cena: 60 zł za miesiąc.

———————————————————————————————————

WARSZTATY DLA RODZICÓW

Zajęcia podstaw tańca i śpiewu ludowego przeznaczone są dla rodziców uczestników grup dziecięcych. To zajęcia, na których można się dobrze bawić, trochę zmęczyć i szeroko uśmiechnąć, a w przyszłości może i wystąpić na scenie u boku swoich pociech. 

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
Cena: 50 zł za miesiąc.