Nasze zajęcia

GRAFIK ZAJĘĆ – JESIEń 2019

MALI PRUSZKOWIACY (4-6 LAT)

„Klepany”,„mietlorz”, „przepióreczka”, to nazwy zabaw ludowych dla dzieci. Do tego polki, krakowiaczki i walczyki. Grupa „Małych Pruszkowiaków” zaprasza na połączone zajęcia z tańca, śpiewu, rytmiki i tradycji ludowej.  Zajęcia wprowadzają dzieci w wieku przedszkolnym w cudowny świat muzyki tańca i sztuki ludowej. „Mali Pruszkowiacy” nie tylko dadzą szansę rozwinąć zdolności artystyczne, ale także możliwość poznania bogatej kultury i tradycji polskiego folkloru.

Każdy wtorek (gr. czerwona) lub środa (gr. zielona) lub czwartek (gr. niebieska)
w godzinach 17.00 – 17.45.
Cena: 45 zł za miesiąc.

PRUSZKOWIACY – GRUPY SZKOLNE (7-12 LAT)

Z jednej strony „Pruszkowiacy” to 40 lat istnienia zespołu, niezliczone koncerty
w Polsce i na całym świecie, folklor kilkunastu regionów z kraju i z zagranicy. A z drugiej strony „Pruszkowiacy” to zabawa, przyjaźnie i wspaniale spędzony czas podczas wspólnego tańca i śpiewu. To niezapomniane chwile, radość koncertowania i wiele ciekawych wydarzeń organizowanych przez Zespół.

Uczniów szkół podstawowych zapraszamy na zajęcia ( 1 godzina śpiewu + 1 godzina tańca) w każdy poniedziałek i środę w godzinach 18.00-20.00 (gr. KASZUBSKA),
w każdy wtorek i czwartek w godzinach 18.00 -20.00 (gr. KRAKOWSKA i ŁOWICKA)
Cena: 100 zł za miesiąc.

DOROŚLI

PODSTAWY TAŃCA LUDOWEGO DLA DOROSŁYCH

Czy taniec ludowy jest dla każdego? Oczywiście!!! Niezależnie od wieku daje prawdziwą radości.

Zajęcia podstaw tańca ludowego przeznaczone są dla osób dorosłych, które nie miały jeszcze okazji zasmakować polskiej kulturze ludowej. To zajęcia dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić, trochę zmęczyć i szeroko uśmiechnąć.

Każdy wtorek w godzinach 20.30-22.00
Cena: 60 zł za miesiąc.