Nasze zajęcia

PRUSZKOWIACY – GRUPY SZKOLNE

Z jednej strony „Pruszkowiacy” to ponad 40 lat istnienia zespołu, niezliczone koncerty
w Polsce i na całym świecie, folklor kilkunastu regionów z kraju i z zagranicy. A z drugiej strony „Pruszkowiacy” to zabawa, przyjaźnie i wspaniale spędzony czas podczas wspólnego tańca i śpiewu. To niezapomniane chwile, radość koncertowania i wiele ciekawych wydarzeń organizowanych przez Zespół.

zajęcia odbywają się w czterech grupach taneczno-wokalnych, dwa razy w tygodniu – poniedziałek i środa w godzinach 17:00-18:30
wtorek i czwartek w godzinach 17:00-18:30
, 18:30-20:00


Cena: 180 zł za miesiąc.

———————————————————————————————————

PRUSZKOWIACY – GRUPA DOROSŁA

Grupa składająca się z dorosłych, najbardziej doświadczonych tancerzy Zespołu. Na scenie prezentuje taniec, śpiew i muzykę z 14 regionów polski i folklor 5 innych państw. To wieloletni tancerze „Pruszkowiaków”, a także byli uczestnicy innych zespołów. 

zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – wtorek i czwartek w godzinach 20:00-22:00 
Cena: 75 zł za miesiąc.

———————————————————————————————————

PRUSZKOWIACY – GRUPY WARSZTATOWE

„Klepany”,„Mietlorz”, „Przepióreczka”, to nazwy zabaw ludowych dla dzieci. Do tego polki, krakowiaczki i walczyki. Dziecięce grupy warsztatowe zapraszają na połączone zajęcia z tańca, śpiewu, rytmiki i tradycji ludowej.  Zajęcia wprowadzają dzieci w cudowny świat muzyki tańca i sztuki ludowej. Warsztaty nie tylko dadzą szansę rozwinąć zdolności artystyczne, ale także możliwość poznania bogatej kultury i tradycji polskiego folkloru.

Zajęcia odbywają się:

raz w tygodniu – wtorek lub czwartek w godzinach 17:00-18:30.
Cena: 100 zł za miesiąc.

———————————————————————————————————

Skip to content